التهاب در بازار طلا / حباب سکه افزایشی شد

قیمت طلا و سکه امروز در زمان بازگشایی بازار، با نوسان کاهشی دلار همراه شد؛ اما سکه‌های سنگین افزایش‌های محدود قیمتی دارند.

به گزارش اکونگار به نقل از تجارت نیوز، قیمت طلا و سکه امروز با دو روند افزایشی و کاهشی بازگشایی شد. روند کاهشی دلار و انس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش بر قیمت سکه‌های امامی و بهار آزادی اثر کاهشی نگذاشته است.

گفتنی است قیمت انس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با کاهش نزدیک به دو دلاری با رقم ۲۰۲۴ دلار در حال معامله است.

سکه امامی امروز شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ با افزایش ۲۶ هزار تومانی با قیمت ۳۲ میلیون ۶۰۹ هزار تومان در حال معامله است. سکه‌ بهار هم روی رقم ۲۹ میلیون و ۸۳۰ هزار تومانی ایستاده است و افزایش ۳۵ هزار تومانی دارد.

گفتنی است قطعات سبک‌تر سکه، کاهش قیمتی ۲۰ تا ۵۰ هزار تومانی دارند. نیم‌سکه و ربع‌ سکه به کاهش ۵۰ هزار تومانی به ترتیب  با رقم ۱۷ میلیون و ۹۵۰ هزار تومانی و ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی در حال معامله هستند. امروز سکه گرمی با کاهش ۲۰ هزار تومانی بازگشایی شد و با رقم پنج میلیون و ۸۳۰ هزار تومانی در حال معامله است.

مثقال طلا به کانال ۱۱ میلیونی برگشت

قیمت طلا در شروع معاملات امروز با روند کاهشی بازگشایی شد. در لحظه نگارش این گزارش هر مثقال طلای ۱۸ عیار کاهش ۱۸۸ هزار تومانی دارد و با این مقدار کاهش به کانال ۱۱ میلیونی برگشت. در لحظه نگارش این گزارش هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رقم ۱۱ میلیون و ۸۸۹ هزار تومان در حال معامله است.

هر گرم طلای ۱۸ عیار افت ۴۲ هزار و ۷۰۰ تومانی دارد و روی رقم دو میلیون و ۷۴۵ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۷۰۸ هزار تومانی در حال معامله است.

در لحظه نگارش این گزارش حباب سکه در تمام قطعات افزایشی است. حباب سکه‌‌ امامی ۵۷۷ هزار تومان، سکه‌ بهار ۵۵۹ هزار تومان، نیم‌سکه ۲۳۴ هزار تومان، ربع سکه ۹۳ هزار تومان و سکه گرمی ۵۰ هزار تومان افزایش دارد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان