عدم عرضه لوازم‌خانگی خارج از قاعده تخلف است

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: مشتریان می‌توانند با تماس با سامانه ۱۲۴ مواردی در خصوص گران فروشی، عدم عرضه، فروش خارج از قاعده را گزارش دهند.

به گزارش اکونگار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اکبر پازوکی در خصوص عدم عرضه لوازم‌خانگی از سوی واحدهای صنفی گفت: این موضوع اولا صحت ندارد فقط متاسفانه مشتری کاهش یافته است.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونه از گرانی کالا یا عدم عرضه گفت: مشتریان می توانند با تماس با سامانه ۱۲۴، وزارت صمت، تعزیرات و اتحادیه لوازم‌خانگی مواردی در خصوص گران فروشی،عدم عرضه ،فروش خارج از قاعده و یا از این موارد را گزارش دهند و رسیدگی می شود.

پازوکی در خصوص سوالی مبنی بر افزایش قیمت لوازم خانگی گفت: زمانی من می‌توانم بگویم افزایش قیمتی داریم که یک سند و مدرکی در دست داشته باشم به عنوان مثال لیست قیمت شرکت تولید کننده قبل و بعد را داشته باشم و باهم مقایسه کنم و بگویم بله افزایش قیمت داشته ایم ولی هنوز رسمیت ندارد و در سامانه ۱۲۴ چطور می توانیم رصد کنیم که کدام کالا افزایش یا کاهش داشته است.

او گفت: یک شرکت تولیدی در زمینه پکیج و آبگرمکن  در برخی از لوازم گرمایشی خود حدود ۵ الی ۶ درصد افزایش قیمت داشته است که این موضوع صحت دارد و بقیه موارد مبنی بر افزایش قیمت لوازم‌خانگی صحت ندارد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان