اهداف حضور و عملکرد گروه همکاران در نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران

شرکت همکاران باور دارد که صنایع مختلف نیازمند آخرین فناوری‌های روز هستند و آن‌ها نیز قصد دارند با حرکت بر لبه تکنولوژی، این نیازها را ارائه دهند.

به گزارش اکونگار به نقل از دیجیاتو؛ گروه همکاران در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران حضور داشت تا آخرین دستاوردهای خود را با بازیگران صنایع مختلف به اشتراک بگذارد. این شرکت باور دارد که صنایع مختلف نیازمند آخرین فناوری‌های روز دنیا هستند و آن‌ها نیز قصد دارند با حرکت بر لبه تکنولوژی، این نیازها را به شرکت‌ها ارائه دهند.

این شرکت و زیرمجموعه‌های آن ازجمله سپیدار سیستم در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران از محصولاتی با محوریت هوش مصنوعی هم رونمایی کردند.

علی‌اکبر صمدزاده، معاون توسعه محصول همکاران سیستم، درباره چرایی حضور در این نمایشگاه گفت: دنبال‌کردن تحولات صنعت و پاسخگویی به نیازهای مختلف بازیگران آن همیشه یکی از محورهای اصلی طراحی و تولید محصولات همکاران سیستم بوده است. حضور همکاران سیستم در نمایشگاه صنعت فضایی را ایجاد کرده تا هم بازیگران صنعت بتوانند از آخرین محصولات و خدمات همکاران سیستم مطلع شوند و هم همکاران سیستم تعامل نزدیک‌تری با آن‌ها داشته باشد. امروز محصولات همکاران سیستم طیف متنوعی از اندازه‌های کسب‌وکار مختلف را پوشش داده است. محصول سپیدار همکاران سیستم که برای کسب‌وکارهای کوچک طراحی شده با بیش از ۱۰۰ هزار مشتری ارزش افزوده قابل‌توجهی را برای این بخش از این بازار ایجاد کرده است. محصول راهکاران نیز با پوشش‌دهی طیف مختلفی از صنایع مثل صنایع تولیدی، بازرگانی، خدماتی و یا پیمانکاری توانسته داستان‌های موفقیت‌آمیزی در این صنایع داشته باشد و سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد.

او درباره بارزترین ویژگی‌های متمایزکننده همکاران سیستم افزود: ارزش افزوده محصولات و خدمات همکاران سیستم را می‌توان در سه بخش خلاصه کرد؛ بخش اول محصولات همکاران سیستم در سگمنت‌های مختلف است. محصول همکاران سیستم به‌عنوان یک یارپی سلوشن ویژگی‌هایی مثل در دسترس بودن، فرایندمحور بودن و یکپارچگی اطلاعات را در تمام سازمان به‌همراه دارد. بخش دوم را می‌توان به شبکه گسترده همکاران سیستم در سراسر کشور اختصاص داد که توانسته است ارتباط نزدیکی با مشتریان خود برقرار کند. بخش آخر نیز دانش و تجربه‌ای است که همکاران سیستم در طول سال‌هایی که در صنعت آیتی فعالیت کرده، برای شرکت‌ها به ارمغان آورده و می‌تواند آن را با شرکت‌های مختلف در میان بگذارد.

معاون توسعه محصول همکاران سیستم برای آینده این شرکت نیز آینده‌ای با محوریت هوش مصنوعی متصور شد ادامه داد: در رابطه با رویکردهای آتی همکاران سیستم در محصولات آینده نیز باید بگویم که با تکیه بر تکنولوژی‌های روز، افزایش هوشمندی در نرم‌افزارها و به‌کارگیری آن‌ها و اتوماتیک‌کردن بسیاری از فرایندها در نرم‌افزارها ازجمله کارکردهای اصلی خواهد بود که در آینده در محصولات همکاران سیستم خواهید دید.

غلامرضا نعمت‌اللهی، مدیر محصول سپیدار سیستم نیز به معرفی این شرکت پرداخت و گفت: شرکت سپیدار ۱۵ سال پیش با هدف تمرکز روی کسب‌وکارهای کوچک و اصناف تشکیل شد. امروزه این شرکت بیش از ۱۰۰ هزار مشتری دارد و توانسته است دو نسل محصول را به بازار عرضه کند. علاوه‌براین محصولات سالانه به‌طور میانگین ۱۵ هزار حسابدار را آموزش می‌دهد. محصولات این شرکت در بخش بزرگی از بازار و کسب‌وکارهای کوچک استفاده می‌شود. در حوزه کسب‌وکارهای کوچک این شرکت توانسته است با یک شبکه بسیار گسترده و بیش از ۲۵۰ نماینده (فروش، پشتیبانی و آموزش) به مشتریان خدمت‌رسانی کند.

او ازجمله اهداف این شرکت را تولید محصولات با ویژگی سادگی و پایداری نرم‌افزارها عنوان کرد و افزود: سپیدار به‌دنبال این بوده که مشتریان بدون هیچ‌گونه چالشی، تمرکز اصلی خود را روی کسب‌وکارشان بگذارند. امروز سپیدار با تمرکز بر رصد بازار و مراقبت از تغییراتی که در کسب‌وکارهای کوچک اتفاق می‌افتد و همچنین رصد تغییرات تکنولوژی، توانسته است محصولات خود را براساس تکنولوژی‌های نوین منطبق کرده و نسبت به آن‌ها نرم‌افزار خود را به‌روز کند.

به گفته نعمت‌اللهی، درحال‌حاضر تمرکز اصلی این شرکت روی ارائه سرویس‌های SAS و نرم‌افزارهای تحت وب و استفاده از ابزارهای جدید و تکنولوژی‌های جدید ازجمله هوش مصنوعی متمرکز شده است. به گفته نعمت‌اللهی، سپیدار نزدیک به ۷۰ کارمند دارد و توانسته است با این تعداد کارمند شبکه بیش از ۲۵۰ شرکت را اداره کند. شبکه گسترده سپیدار سیستم آسیا در سطح کشور و در تمامی استان‌ها مستقر بوده و به مشتریان خدمات کیفی ارائه می‌دهد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه