واکنش کارکنان X به رفتارهای ایلان ماسک

بنابر گفته بن مزریچ، کارکنان X، که قبلا توییتر بود، به فکر تماس با پلیس سانفرانسیسکو بودند، پس از اینکه ایلان ماسک خود را در دفترش حبس کرده بود.

به گزارش اکونگار به نقل از خبرآنلاین،مزریچ، نویسنده کتاب توییتر به شبکه CNBC گفت که خرید X توسط ماسک تأثیر جدی بر شهرت این میلیاردر داشته‌است.

مزریچ گفت: "او به جایی رسید که خود را در دفترش حبس کرد، به قدری ناراحت بود که کارمندان توییتر در نظر داشتند پلیس سانفرانسیسکو موضوع را بررسی کند زیرا فکر می کردند او قصد دارد به خود آسیب برساند." فکر می کنم او واقعاً به شهرت خود اهمیت می دهد و شوکه شده‌است.»

مزریچ به چند مورد اشاره کرد که منجر به "مارپیچ" ماسک شد، از جمله هو شدن در یک نمایش کمدی و حمله به ماشین پسرش. او گفت: «ایلان قبل از توییتر و ایلان بعد از توییتر دو فرد متفاوت هستند. ایلان توییتر را شکست، توییتر ایلان ماسک را شکست.»

نمایندگان ماسک بلافاصله به درخواست اینسایدر برای اظهار نظر به این بیانیه، پاسخ ندادند.

تصمیمات بحث برانگیز ماسک در پی تصاحب X باعث ناراحتی برخی از کاربران و طرفداران سابق او شده است. اخراج انبوه کارکنان در این شرکت، حذف تیک آبی رنگ تایید کاربران و رفتار با کارمندان سابق، همگی انتقاداتی را برانگیخته است.

 

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد