سود خالص ۹ ماهه پرداخت الکترونیک سداد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در طول ۹ ماهه سال مالی ۱۴۰۲ موفق به کسب سود خالص ۳۱۵میلیارد تومانی شد.

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد؛ بر اساس آخرین گزارش ۹ ماهه این شرکت در سال مالی ۱۴۰۲، سداد توانست درآمد عملیاتی ۳۱۵ میلیارد تومانی از خود به ثبت برساند.

این اتفاق در حالی رقم خورده که پرداخت الکترونیک سداد از سال گذشته، با هدف ورود به بازار سرمایه، اقدام به انتشار شفاف فعالیت‌‌‌ها و گزارش‌‌‌های مالی خود کرده است.

پی‌‌‌اس‌‌‌پی سداد با در دست داشتن بیش از ۸۰۰‌ هزار دستگاه کارت‌خوان فعال در سراسر کشور و همچنین ارائه خدمات درگاه‌‌‌ پرداخت اینترنتی و همین‌طور سرویس‌‌‌دهی به کاربران اپلیکیشن ایوا، در سال مالی جدید توانست پس از سال‌ها به رتبه سوم شاپرک در سهم مبلغ تراکنش دست پیدا کند که این موضوع سهم بسزایی در افزایش سود خالص برای این شرکت داشته است.

این شرکت کوشیده است با کاهش هزینه‌‌‌ها، بهره‌‌‌وری خود را به نقطه حداکثری برساند؛ تا آنجا ‌‌‌که با تدوین بودجه سختگیرانه برای سال ۱۴۰۲، بر اساس آخرین صورت مالی منتشرشده، توانسته تقریبا ۷۰‌ درصد از بودجه سال خویش را محقق کند.

گفتنی است شفافیت و انضباط مالی در تهیه گزارش‌‌‌ها و صورت‌های مالی، از دیگر دستاوردهای پرداخت الکترونیک سداد است تا عملکرد این شرکت به بهترین شکل ممکن قابل ارائه باشد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه