امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بانک سپه و همراه اول

تفاهم نامه همکاری مشترک در راستای توسعه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، به امضای مدیرعامل بانک سپه و مدیرعامل همراه اول رسید.

به گزارش اکونگار و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، تفاهم نامه همکاری مشترک میان بانک سپه و شرکت همراه اول با محوریت ارائه خدمات فناورانه و هم افزایی در حوزه فناوری و پروژه های کلان ملی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات  به امضاء طرفین رسید.

مدیرعامل بانک سپه در مراسم امضای این تفاهم نامه، مجموعه همراه اول را به عنوان یکی از سرمایه های کشور عنوان کرد و ابراز داشت: تجارب بسیار ارزنده ای در شرکت همراه اول و بانک سپه وجود دارد که همکاری و تعامل این دو مجموعه، فرصت بزرگی برای خدمت رسانی مطلوب تر به مردم عزیز کشورمان ایجاد می کند.

آیت اله ابراهیمی با اشاره به ظرفیت های بزرگ بانک سپه در بازار پولی و مالی کشور، خاطرنشان کرد: چشم انداز بانک سپه در افق  1404 تبدیل شدن به بزرگترین بانک دیجیتال کشور، بانکی مردم پایه و در تراز انقلاب اسلامی است که امیدواریم با گسترش همکاری های دوجانبه با شرکت های بزرگی نظیر همراه اول، هر چه بیشتر به این اهداف نزدیک شویم.

در ادامه، مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول نیز با قدردانی از میزبانی بانک سپه، گفت: همراه اول به عنوان نخستین اپراتور تلفن همراه قابلیت های بسیاری دارد که استفاده صحیح از این قابلیت ها و افزایش تعاملات با بانک سپه منشا ارائه خدمات بزرگ به ذینفعان است.

مدیرعامل همراه اول خاطرنشان کرد: همراه اول به عنوان نخستین اپراتور و بانک سپه به عنوان نخستین بانک ایرانی می توانند در تعامل با یکدیگر و با بهره گیری از ظرفیت های بزرگی که دارند، اقدامات مفید و موثرتری در عرصه های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور صورت دهند.

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد