شناسه خبر: ۳۵۹
لینک کوتاه کپی شد

این استارت آپ آماده عرضه 25 درصدی سهام خود می‌باشد+زمان معارفه

زمان معارفه آنلاین شرکت ۱۱۷ میلیارد تومانی تپسی به عنوان نخستین استارت آپ مشخص شد تا عرضه اولیه ۲۵ درصد از سهام آن در آینده نزدیک انجام شود.

این استارت آپ آماده عرضه 25 درصدی سهام خود می‌باشد+زمان معارفه

به گزارش اکونگار به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، جلسه معارفه شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس با نماد "تپسی" ساعت 8:30 و 10:30 روزهای سه شنبه و چهارشنبه 17 و 18 خرداد از طریق www.wachartv.com بصورت زنده پخش خواهد شد.

براساس این گزارش ، متقاضیان می توانند سوالات را تا ساعت 16 سه شنبه 17 خرداد از طریق سامانه مختص عرضه های اولیه در تارنمای رسمی شرکت فرابورس به نشانی www.ifb.ir ارسال کنند.

طبق بررسی های بورس پرس، شروع به کار تپسی به بهمن سال 94 بازمی‌گردد زمانی که 3 موسس با هدف راه اندازی یک کسب و کار جدید به ایران بازگشتند و به همراه یک گروه 10 نفره از برنامه‌نویسان زبده، طراحی محصول را آغاز کردند. این کار حدود چهار ماه زمان برد و نسخه اولیه تپسی در خرداد سال 95 به بازار عرضه شد. در طول این مدت سرمایه گذاری اولیه توسط موسسین انجام شد.

تپسی از شهر تهران آغاز به کار کرد و پس از تثبیت موقعیت در این استان به سرعت فعالیت را در 13 استان ایران به همراه شهرهای تابعه گسترش داد. همچنین به منظور مدیریت بهینه شهرهای تحت پوشش در تمامی شهرها دفتر فیزیکی برپا کرد تا خدمات مطلوبی به کاربران ارائه دهد.  رکورد سفر در روز تپسی به 579 هزار سفر در مهر سال 98 رسیده که معادل 12 میلیون سفر در این ماه است.

تپسی دارای 990 نیرو، 1.5 میلیون راننده تایید شده، 18 میلیون مسافر ثبت نام شده، 195 میلیارد تومان ارزش سفر ماهانه، 13 استان تحت پوشش به همراه 29.2 میلیارد تومان درآمد ماهانه است.

سرمایه شرکت در بدو تاسیس یک میلیون تومان بوده که طی 5 مرحله افزایش سرمایه از محل آورده نقدی به 117 میلیارد تومان رسیده است. مالکیت 23 درصد سهام تپسی شرکت خورشید سان، 19 درصد به میلاد منشی پور کرمانی، 9 درصد به هومن دمرچیلو، 7 درصد به حمید معینی و ... تعلق دارد.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر