شناسه خبر: ۲۱۵۸
لینک کوتاه کپی شد

برگزاری نشست تخصصی استارتاپ ویکند با حمایت فولاد سنگان

اولین رویداد ملی فناوری اطلاعات در صنایع معدنی شهرستان خواف با حمایت شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برگزار می گردد.

برگزاری نشست تخصصی استارتاپ ویکند با حمایت فولاد سنگان

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای معدن؛ یوسف یوسفی، مدیر پردیس فناوری صنایع معدنی در گفت و گو با روابط عمومی فولاد سنگان اعلام کرد: نخستین رویداد ملی فناوری اطلاعات در صنایع معدنی با تمرکز  بر حوزه های ،فناوری اطلاعات ، گردشگری و معدن  با حضور کارشناسان و علاقمندان برگزار می گردد.

 او گفت: این همایش به مدت سه روز از (سوم الی پنجم اسفندماه 1401) در سالن شهید مدرس شهرستان خواف برگزار خواهد شد و در راستای آموزش فرایند تبدیل ایده به محصول و کارآفرینی است.

مدیر پردیس فناوری صنایع معدنی افزود : منطقه معدنی سنگان با عنوان عسلویه معدنی شرق کشور شناخته می شود و برگزاری چنین رویدادهایی با ایجاد بستر مناسب ، علاوه بر تقویت رویکردهای نوآورانه در صنایع معدنی شهرستان خواف ، نگاه ویژه ای به گسترش فناوری اطلاعات در حوزه های مرتبط با صنایع معدنی نیز خواهد داشت.

یوسفی با اشاره به اهداف برگزاری این مراسم، افزود: ایجاد فضای هم افزایی و شکل گیری کارگروه در بین نخبگان ، استفاده از ظرفیت های جوانان و استعدادهای  خلاق در حل معضلات حوزه های معادن و کسب تجارب و برخورداری از توانمندی های افراد حاضر در این همایش، از اهداف برگزای این نشست علمی می باشد.

گفتنی است این استارت آپ با حمایت شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان ، در راستای عمل به  مسؤلیت های اجتماعی و با هدف کمک به اشتغال در سطح شهرستان برگزار و تیم اجرایی و داوری این رویداد از کارکنان، اساتید و خبرگان  ict پردیس معدنی پارک علم و فناوری خراسان می باشند.

برگزاری نشست تخصصی استارتاپ ویکند با حمایت فولاد سنگان

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر