کاربران همستر کامبت ۲۰۰ میلیونی شدند

طی ماه‌های اخیر تب‌و‌تاب بازی کریپتویی همستر کامبت به‌شدت بالا گرفته و این بازی در ایران کاربران زیادی را به‌ خود جذب کرده است.

به گزارش اکونگار به نقل از زومیت، طی ماه‌های اخیر تب‌و‌تاب بازی کریپتویی همستر کامبت به‌شدت بالا گرفته و این بازی در ایران کاربران زیادی را به‌ خود جذب کرده است.

طبق اعلام کانال رسمی همستر کامبت در یوتیوب، تعداد کاربران این بازی تلگرامی از مرز ۲۰۰ میلیون نفر عبور کرده است که رکورد چشمگیری محسوب می‌شود.

روسیه و اوکراین یک‌صدا شدند؛ از «همستر کامبت» فاصله بگیرید

بازی کریپتویی همستر کامبت در قالب مینی‌اپ تلگرام راه‌اندازی شد و در مدت چندماه توانست میلیون‌ها کاربر جذب کند. یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش سرسام‌آور تعداد کاربران این پروژه، موفقیت بازی نات کوین است؛ بازی تلگرامی دیگری که در سبک Tap to Earn آغاز به‌ کار کرد و پس‌ از چند ماه با عمل به وعده‌های خود و انجام ایردراپ توکن NOT،‌ پاداش بسیار خوبی به کاربرانش داد و درحال‌حاضر امکان خریدوفروش این رمزارز ازطریق چندین صرافی ارز دیجیتال فراهم شده است و ارزش بازارش به بالای دو میلیارد دلار می‌رسد.

اکنون همستر کامبت با تکیه بر تجربه‌ای که نات کوین در فضای بازی‌های کریپتویی ایجاد کرد، قصد دارد همان مسیر را دنبال کند و درحال‌حاضر تعداد کاربرانش چندبرابر نات کوین است. باید منتظر بمانیم تا مشخص شود آیا سازندگان بازی همستر به وعده‌ی خود عمل خواهند کرد و توکن این پروژه مثل نات کوین در صرافی‌ها لیست خواهد شد یا خیر.طبق نقشه‌ی راه همستر کامبت، ایردراپ توکن این بازی در ماه جولای (تیر و ‌مرداد ۱۴۰۳) انجام خواهد شد

این مقاله حاوی توصیه‌ی اقتصادی زومیت نیست. خطر از‌‌دست‌‌دادن سرمایه در هر سرمایه‌گذاری‌‌‌‌ای وجود دارد و فرد باید پس از مطالعه و تحقیق، خودش تصمیم نهایی را اتخاذ کند و مسئولیت آن را بر‌‌عهده بگیرد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد