تجهیز واتس‌اپ به ابزارهای ویرایش تصویر

در نسخه جدید بتای واتس‌اپ اندروید سه ابزار ویرایش پیشرفته هوش مصنوعی برای تصاویر اضافه شده است.

به گزارش اکونگار به نقل از دیجیاتو؛ براساس نسخه جدید بتای واتس‌اپ، قابلیت ویرایش تصویر با هوش مصنوعی به این اپلیکیشن می‌آید. این قابلیت جدید چند ابزار در اختیار شما می‌گذارد و شما می‌توانید با آن‌ها پس‌زمینه، استایل و دیگر موارد تصویر خود را به‌راحتی ویرایش کنید.

براساس بررسی‌های سایت TheSPandroid، در نسخه 2.24.7.13 بتای واتس‌اپ اندروید ابزارهای ویرایش پیشرفته هوش مصنوعی اضافه شده است. البته این ابزارها هنوز برای کاربران در دسترس نیستند. در ادامه ویژگی ابزارهایی را که احتمالاً به واتس‌اپ اضافه می‌شوند، می‌خوانید:

Backdrop: با این ابزار می‌توانید پس‌زمینه عکس خود را تغییر دهید. آنچه می‌خواهید را برای هوش مصنوعی توصیف می‌کنید و سپس سوژه عکس به پس‌زمینه جدید انتقال می‌یابد.

Restyle: می‌توانید با کمک هوش مصنوعی فیلترها و استایل‌های جدیدی به عکس‌های خود اضافه کنید.

Expand: با این ابزار می‌توانید پس‌زمینه عکس را عریض‌تر یا طویل‌تر کنید تا قسمت‌های خالی تصویر را هوش مصنوعی کامل کند.

قابلیت ویرایش تصویر با هوش مصنوعی در واتس‌اپ

با توجه به تصویر بالا، به‌نظر می‌رسد گزینه ویرایش تصویر با هوش مصنوعی هنگامی ظاهر می‌شود که می‌خواهید عکسی را برای کسی ارسال کنید یا زمانی که می‌خواهید تصویری در بخش استاتوس قرار دهید.

photo_2024-03-25_05-04-07

متا قبلاً تأیید کرده بود که درحال اضافه‌کردن ویرایش پس‌زمینه با هوش مصنوعی در اینستاگرام و فیسبوک است، اما حالا به‌نظر می‌رسد این ابزارها در واتس‌اپ نیز عرضه می‌شوند. علاوه‌براین، احتمالاً قابلیت جدید تهیه رونوشت از پیام‌های صوتی نیز پس از iOS، برای کاربران اندرویدی در دسترس قرار می‌گیرد.

قابلیت‌ ویرایش تصویر هنوز در مرحله توسعه اولیه قرار دارد و احتمالاً مدتی زمان می‌برد تا به نسخه اصلی واتس‌اپ راه یابد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که هوش مصنوعی چگونه می‌تواند در ویرایش و به‌اشتراک‌گذاری عکس‌های کاربران در واتس‌اپ تحول ایجاد کند.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان