انتقاد مقام دولتی از موضع سخنگوی سازمان تعزیرات علیه تاکسی‌های اینترنتی

رئیس مرکز بهبود محیط کسب‌وکار وزارت اقتصاد در واکنش به صحبت‌های اخیر سخنگوی سازمان تعزیرات علیه تاکسی‌های اینترنتی اعلام کرد که «گزینه «عجله دارم»، به‌هیچ‌وجه تخلف نیست.

به گزارش اکونگار به نقل از کارنگ؛ امیر سیاح، رئیس مرکز بهبود محیط کسب‌وکار وزارت اقتصاد در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) مطرح کرد: «‌گزینه «عجله دارم»، به‌هیچ‌وجه تخلف نیست. اما نگران کردن سرمایه‌گذاران، قطعاً تخلف از سیاست اعلامی دولت است. سیاست دولت، ایجاد ثبات و امنیت سرمایه‌گذاری است و باهر تخلقی از آن محکم برخورد می‌کنیم.»

محمدعلی اسفنانی، سخنگوی سازمان تعزیرات به تاکسی‌های اینترنتی درباره گزینه «عجله دارم» تذکر داده و گفته بود که گزینه عجله دارم مصداق گران‌فروشی است و در آن هیچ خدمات اضافه‌ای به کاربران داده نمی‌شود. او همچنین تأکید کرده بود که تاکسی‌های اینترنتی این گزینه را حذف کنند.

امیر سیاح همچنین در شبکه اجتماعی ایکس عنوان کرد: «اینکه هر روز کسی با دستورالعمل سلیقه‌ای، دل کارآفرین و سرمایه‌گذار خصوصی را بلرزاند، با سیاست اعلامی دولت کاملاً در تضاد است. این عادت زشت به ارث رسیده از دولت‌های قبل باید کنار گذاشته شود. گزینه عجله دارم، می‌ماند ولی سازمان‌ها و روش‌های مغایر سیاست‌های کلی اصل ۴۴ حذف خواهند شد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان