شناسه خبر: ۱۰۹۴
لینک کوتاه کپی شد

برگزاری دومین استارت آپ بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی

در عصر کنونی به عنوان عصر ارتباطات، استارت آپها با حضور افرادی خلاق و دارای ایده های نوآورانه شکل گرفته و به فعالیت پرداخته اند.

برگزاری دومین استارت آپ بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی

به گزارش اکونگار به نقل از خبرآنلاین؛ یاسر امینی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با بیان نقش استارت آپها در عرصه صنعت و تولید اظهار داشت: استارت آپها در جستجوی روش هایی برای کسب درآمد از یک ایده و تولید انبوه محصولات یا خدمات مبتنی بر آن ایده هستند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: با توجه به رسالتی که در حوزه حمایت از صنایع کوچک بر عهده این شرکت قرار دارد، در نظر است بمنظور ارتقاء کیفی دانش، ایجاد فضای پویا و بهرهگیری از ظرفیت دانشگاهها، پژوهشگران و صنعتگران، دومین رویداد استارتاپی در حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی (HSEE)، با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی و دانشگاه مازندران برگزار شود.

امینی تصریح کرد: رویداد استارت آپ HSEE در حول 4 محور اصلی محیط زیست در واحدهای صنعتی با زیرمحورهای مدیریت پسماند، اجرای پیش تصفیه فاضلاب، آلودگی هوا و آلودگی صوتی، بهداشت محیط کار در واحدهای صنعتی، کاهش و بهینه سازی مصرف انرژی در واحدهای صنعتی و ایمنی محیط کار در واحدهای صنعتی با زیرمحورهای کاهش مخاطرات حریق، ایمنی استفاده از تجهیزات برق و مکانیک و کاهش مخاطرات مواد شیمیایی برگزار خواهد شد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر