شناسه خبر: ۲۲۲۹
لینک کوتاه کپی شد

پیش بینی قیمت سکه امروز 6 اسفند از مسیر دلار

در بازار پشت خطی، قیمت دلار، رشد را به ثبت رسانده بود و جوسازی فردایی‌های دلار می‌تواند به بازار و قیمت سکه نیز سرایت کند.

پیش بینی قیمت سکه امروز 6 اسفند از مسیر دلار

به گزارش اکونگار به نقل از  اکوایران؛ سایت‌هایی که معامله‌گران سکه به دقت دنبال می‌کنند، در انتهای هفته عموما نرخ فلز گرانبهای داخلی را بالای مرز 30 میلیون تومان درج کردند.

برخی از تحلیلگران باور دارند که عامل اصلی رشد قیمت سکه، صعود  قیمت دلار در بازار آزاد  بود. بازارساز تمایلی نداشت که در هفته گذشته رشد نرخ دلار در  بازار آزاد  را به رسمیت بشناسد و عنوان می‌کرد که به تقاضاهای واقعی در چارچوب سامانه مرکز مبادله ارز و طلا پاسخ خواهد داد.  قیمت دلار  در این مرکز حدود 41 هزار و 700 تومان قیمت خورد. با این حال، سکه بازان به نرخ مرکز مبادلات ارزی توجهی نکردند و بر اساس افزایش دلار در بازار آزاد، خرید و فروش‌های خود را تنظیم کردند.

به نظر می‌رسد روز شنبه نیز سکه‌بازان بیشتر به روند قیمت اسکناس آمریکایی دقت خواهند کرد. در بازار پشت خطی، دلار رشد قیمت را به ثبت رسانده بود و جوسازی فردایی‌های دلار می‌تواند به بازار سکه نیز سرایت کند.

تحلیلگران فنی باور دارند در صورتی که اسکناس آمریکایی از مسیر افزایشی عقب‌نشینی کند،  قیمت سکه امامی  به سرعت در مسیر نزولی قرار خواهد گرفت و حتی ممکن است مرز 30 میلیون تومان را از دست بدهد.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر