شناسه خبر: ۲۱۲۱
لینک کوتاه کپی شد

سورپرایز دقیقه نودی برای بازار ارز و سکه / پیش‌بینی قیمت سکه امروز 2 اسفند 1401

عده ای از سکه بازان می گفتند در شرایط فعلی در صورتی که نرخ دلار با نسخه جدید در کوتاه مدت درمان شود با توجه به حباب سکه احتمال اصلاح شدن قیمت سکه وجود خواهد داشت

سورپرایز دقیقه نودی برای بازار ارز و سکه / پیش‌بینی قیمت سکه امروز 2 اسفند 1401

به گزارش اکونگار به نقل از اقتصادنیوز؛ سکه بازان در روزهای اخیر  با خوش بینی نسبت به قیمت دلار و به صورت هیجانی دست به خرید زدند. دیروز گفته شد سکه به مرز روانی۳۰ میلیون تومان نزدیک شده بود.

هشدار به سکه بازان آماتور

قدیمی های بازار به آماتورها هشدار می دادند که بی گدار به آب نزنید.چارت ها سیگنال نخریدن میدادند اما در بازار جو خرید بود.

حباب بی سابقه در بازار سکه

حباب سکه هم روز به روز بزرگتر شد. فاصله ارزش ذاتی و نقدی سکه به کانال ۸ میلیون تومان رسید که بی سابقه بوده است.

پیام افزایش حباب سکه

از نگاه تحلیلگران بازار، افزایش شدید حباب سکه نشان می دهد که وضعیت هیجانی در بازار فلز گران بهای داخلی حکم فرماست و در این وضعیت، تمایل به فروش نیز پایین رفته است.

ناخدا امروز به دل طوفان می زند

طبق خبرهای منتشر شده در روز گذشته قرار است از امروز تغییر و تحولاتی در بحث مسائل ارز به وجود بیاید و نسخه جدید دولت سیزدهم یعنی ناخدا، سکان کشتی را به دست بگیرد و نرخ ارز را از دل طوفان به ساحل آرامش برساند.

سورپرایز دقیقه نودی برای بازار ارز و سکه

از سوی دیگر سورپرایز دقیقه نودی رییس جمهور برای کاهش التهاب بازار مورد توجه قرار گرفته است.قرار است اختیارات بی سابقه ای به بانک‌مرکزی برای کنترل نرخ ارز داده شود.

شب گذشته جزئیات جدیدی از بسته ارزی دولت رونمایی شد.

آزمون بزرگ در بازار سکه/قیمت سکه اطلاح می شود؟

تحلیلگران معتقدند معامله‌گران بازار سکه امروز در یک آزمون بزرگ شرکت می کنند.عده ای از سکه بازان می گفتند در شرایط فعلی در صورتی که نرخ دلار با نسخه جدید در کوتاه مدت درمان شود با توجه به حباب سکه احتمال اصلاح شدن قیمت سکه وجود خواهد داشت.

برخی از تحلیلگران فنی انتظار دارند که در نزدیک مرز ۳۰ میلیون تومانی به مرور اصلاح قیمت شکل بگیرد و فلز گرانبهای داخلی حداقل بخشی از افزایش ارزش هفته‌های اخیر را از دست بدهد.

سکه بازان شمع تولد سکه ۳۰ میلیونی را فوت خواهند کرد؟

با این حال برخی دیگر باور دارند در صورتی که دلار کاهش قابل توجهی ثبت نکند احتمالا سکه بازان شمع های تولد سکه در کانال ۳۰ میلیون تومان را هم فوت خواهند کرد.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر