طلا صعودی شد/قیمت سکه افت کرد

قیمت طلا و سکه امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ مسیر متفاوتی را نسبت به یکدیگر پشت سر گذاشته است. قیمت طلا نسبت به نرخ بازگشایی مسیری رو به بالا داشته و در مقابل قیمت سکه کاهش نسبی را تجربه کرده است.

به گزارش اکونگار به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت دلار در معاملات پشت‌خطی امروز، نخستین روز از هفته دوم سال با روندی خنثی بازگشایی شد. امروز دلار در پله هفتم کانال نخست کریدور ششم نوسان دارد.

بر اساس داده‌های شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، قیمت طلا و سکه امروز نوسانات افزایشی داشته و مسیری رو به بالا را طی کرده است.

قیمت سکه امامی نسبت به قیمت بازگشایی روندی کاهشی را تجربه کرده و اکنون روی رقم 38 میلیون و 774 هزار تومان ایستاده است. قیمت سکه بهار آزادی نیز اکنون نوسانات کاهشی محدودی را پشت سر گذاشته و اکنون 36 میلیون و 15 هزار تومان دادوستد می‌شود.

انواع دیگر سکه یعنی نیم‌سکه، ربع سکه و سکه گرمی از هفتم فروردین‌ماه در شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز به‌روزرسانی نشده و در همان قیمت‌های پیشین ثابت باقی مانده‌اند.

بر این اساس نیم‌سکه 23 میلیون و 200 هزار تومان، ربع سکه 14 میلیون و 400 هزار تومان و سکه گرمی هفت میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان