شناسه خبر: ۱۳۶۵
لینک کوتاه کپی شد

قیمت سکه در شوک انفجار اصفهان / پیش بینی قیمت سکه امروز 10 بهمن 1401

از نگاه فعالان بازار دلیل اصلی افزایش قیمت سکه در روز گذشته ناشی از رشد قیمت دلار بود. این دسته از معامله گران مدعی شدند که حادثه اصفهان در نوسانات بازار ارز تهران بی‌اثر نبوده است

قیمت سکه در شوک انفجار اصفهان / پیش بینی قیمت سکه امروز 10 بهمن 1401

به گزارش اکونگار به نقل از اقتصادنیوز؛ فشار خریداران سکه در دومین روز هفته به بازار زیاد شد. بررسی های نشان می دهد که قیمت سکه امامی در معاملات نقدی روز گذشته وارد کانال ۲۴ میلیون تومان شده بود.

ورود سکه به کانال ۲۴

در سایت اتحادیه آمده نرخ سکه امامی روز یکشنبه تا 24 میلیون و 301 هزار تومان بالا رفته و در واپسین ساعات معاملات دیروز  در محدوده 24 میلیون و 295 هزار تومان به فروش رسید.

روز شنبه  قیمت سکه در محدوده 23 میلیون و 869 هزار تومان به کار خود پایان داده بود.

تاثیر یک انفجار در بازار دلار و سکه

از نگاه فعالان بازار دلیل اصلی افزایش قیمت سکه در روز گذشته ناشی از رشد قیمت دلار بود. این دسته از معامله گران مدعی شدند که حادثه اصفهان در نوسانات بازار ارز تهران بی‌اثر نبوده است.

شب گذشته ادعاهای تازه ای درباره حادثه اصفهان منتشر شد. وال استریت ژورنال به نقل از مقام های آمریکایی و منابع آگاه مدعی شد که اسرائیل تاسیسات اصفهان را هدف حمله پهپادی قرار داده است.

قیمت دلار در معاملات شبانه چند؟

برخی از معامله گران دیشب مدعی بودند که نرخ دلار در معاملات پشت خطی رشد کرد.برخی از فعالان بازار می گفتند در صورتی که این ادعا درست باشد و نرخ دلار در روز جاری بالا برود این امر ممکن است موجب تقویت هیجانات خریداران شود و به تبع قیمت سکه امامی به سمت نیمه کانال ۲۴ میلیون تومان خیز بردارد.

با این حال عده ای دیگر از معامله گران با اشاره به سیگنال جدید قطر به تهران درباره پیام آمریکا به ایران می گفتند تا روشن شدن جزئیات پیام و عکس العمل ایران نسبت به این پیام برخی از سکه بازان بی گدار به آب نخواهند زد و با احتیاط دست به خرید و فروش خواهند زد‌.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر