شناسه خبر: ۹۸۰
لینک کوتاه کپی شد

حال روز خوش رمز ارزها / رشد ماهانه اتریوم به 30 درصد رسید

اگر چه بیت کوین امروز رشد اندکی داشته اما تابلو بازار ارزهای دیجیتال سبزرنگ است و اکثر آلت کوین ها امروز رشد کرده اند.

حال روز خوش رمز ارزها /  رشد ماهانه اتریوم به 30 درصد رسید

به گزارش اکونگار به نقل از اقتصادنیوز؛ امروز هم روز نسبتا خوبی برای ارزهای دیجیتال محسوب می شود. البته بیت کوین رشد کمی داشته و با افزایش قیمت حدود نیم درصدی، در حوالی نرخ 20800 دلار معامله می شود.

در مقیاس هفتگی، بیت کوین رشد 20 درصدی داشته و در مقیاس ماهانه هم رشد 24 درصدی در تابلو معاملات مشاهده می شود. بیت کوین با ارزش بازار 401 میلیارد دلار، طی شبانه روز گذشته 23 میلیارد دلار معامله شده است.

با توجه به رشد اخیری که قیمت ها ثبت کرده اند، طبیعی است که فعلا نرخ بیت کوین نوسانات شدیدی نداشته باشد. در اصطلاح معامله گران، ابتدا چشم بازار باید به قیمت های فعلی عادت کند تا پس از آن زمینه برای رشدی جدید، فراهم شود.

رشد ماهانه اتریوم به 30 درصد رسید

اتریوم هم امروز کمتر از یک درصد رشد کرده و هم اکنون در حوالی نرخ 1540 دلار معامله می شود. این آلت کوین در مقیاس هفتگی رشد 16 درصدی داشته و در مقیاس ماهانه 30 درصد افزایش قیمت در آن دیده می شود.

اتریوم با ارزش بازار 188 میلیارد دلار، طی شبانه روز گذشته بیش از 7 میلیارد دلار معامله شده است.

جهش 22 درصدی دسنترالند

آلت کوین ها امروز اکثرا مثبت هستند. البته شرایط مثل روز شنبه نیست که تمام آلت کوین ها یکدست سبز رنگ باشند، اما با این حال اکثر آن ها طی 24 ساعت گذشته افزایش قیمت داشته اند و تعداد کمی هم منفی بوده اند.

امروز دسنترالند با رشد 22 درصدی بیشترین افزایش قیمت روزانه را دارد. در فهرست 50 ارز برتر بازار، پس از دسنترالند، سندباکس و کرونوس قرار دارند که 9 درصد افزایش قیمت دارند. کوانت هم با رشد 8 درصدی جزو نمادهای پربازده امروز محسوب می شود.

در فهرست نمادهای منفی، لیدو دائو با افت 5 درصدی بیشترین کاهش قیمت را دارد و پس از آن مونرو با افت 4 درصدی قرار دارد.

در مقیاس هفتگی، بازدهی های خیره کننده در بازار دیده می شود. آپتوس با جهش 95 درصدی پربازده ترین نماد در فهرست 50 ارز برتر بازار است. دسنترالند هم با رشد 75 درصدی، سود خوبی به خریداران هفته گذشته رسانده. سولانا نیز طی این مدت 41 درصد رشد کرده است.

در مقیاس ماهانه، به جز لئو با افت 9 درصدی و تون کوین با افت 4 درصدی، سایر نمادها رشد کرده اند. لیدو دائو با جهش 112 درصدی و دسنترالند با جهش 108 درصدی، پربازده ترین نمادها طی یک ماه گذشته محسوب می شوند. آپتوس با 104 درصد رشد و سولانا با 90 درصد بازدهی، از دیگر نمادهای پربازده در ما گذشته هستند.

ارزش بازار در نزدیکی یک تریلیون دلار

 امروز ارزش بازار ارزهای دیجیتال با یک درصد رشد به رقم 980 میلیارد دلار رسیده است. ارزش معاملات هم با افتی جزئی نسبت به دیروز، به رقم 51 میلیارد دلار رسیده است.

ارزش معاملات دیفای طی شبانه روز گذشته 4 میلیارد دلار و ارزش معاملات استیبل کوین ها 46 میلیارد دلار بوده است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر