ارز دیجیتال کمتر از ۱ دلار برای خرید در هفته پیش رو!

بازار کریپتوکارنسی قلمرویی پر از فرصت است. اگرچه بیشتر توجهات به ارزهای دیجیتال برجسته مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) معطوف می‌شود، اما مجموعه‌ای از جواهرات پنهان وجود دارد که زیر ۱ دلار معامله می‌شوند.

به گزارش اکونگار به نقل از رمزارز نیوز، این آلت‌کوین‌های کمتر شناخته‌شده، علی‌رغم ارزش‌گذاری اندک، دارای پتانسیل رشد قابل‌توجهی هستند. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که سطح بالایی از ریسک آنها را همراهی می‌کند.

برای سرمایه‌گذارانی که تحمل ریسک بالاتری دارند، تخصیص بخشی از سرمایه‌ از ۱۰ تا ۲۰ درصد به این آلت‌کوین‌ها می‌تواند فرصتی خوبی برای سودهای قابل توجه در بازار صعودی آتی فراهم کند.

ارز دیجیتال Immutable X (IMX) یک شرکت فناوری بلاکچین با تمرکز بر شکل دادن به آینده بازی Web۳ است. این شرکت به سرعت به یک بازیکن برجسته در بخش بازی‌های بلاکچین تبدیل شده و یک اکوسیستم در حال گسترش با بیش از ۲۰ بازی از جمله Gods Unchained، Ember Sword و Guild of Guardians را پرورش داده است.

این یک فرصت سرمایه‌گذاری با ریسک متوسط تا بالا با قیمت فعلی ۰.۶۵ دلار است.

ایموتبل ایکس همچنین با پالیگان و zkEVM شراکتی استراتژیک برای ایجاد Immutable ZK EVM، یک بلاکچین مخصوص بازی، ایجاد کرده است. این شراکت، انجام تراکنش‌ها را با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر امکان‌پذیر می‌کند و امنیت بهتری را نیز ارائه می‌دهد.

توکن Immutable X در سال ۲۰۲۱ معرفی شد و به حداکثر ارزش ۹ دلار رسید. با توجه به کاربرد فعلی آن و پیشرفت قابل‌توجهی که تیمش از زمان راه‌اندازی آن ایجاد کرده است، پتانسیل رسیدن به ۵ دلار در بازار صعودی بعدی، با بازگشت سرمایه احتمالی (ROI) بیش از ۹۰۰٪ وجود دارد.

در سال ۲۰۲۳، جامعه ارزهای دیجیتال برای راه‌اندازی رمزارز آربیتروم (ARB) غرق در هیجان بود. راه‌اندازی توکن با یک ایردراپ عظیم همراه شد و به شرکت‌کنندگان این فرصت را داد که تا ۱۲۰۰۰ توکن، معادل بیش از ۱۰،۰۰۰ دلار، را ایمن کنند.

از تاریخ راه‌اندازی، کوین ARB رشد گسترده‌ای در بازار کریپتو داشته و مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی به ۱۰۰ پروژه برتر ارز دیجیتال تبدیل شده است. بر اساس برخی گزارش‌ها، نهنگ‌های اتریوم پس از راه‌اندازی آربیتروم، میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری روی توکن‌های ARB انجام دادند و این باعث افزایش قیمت شد.

قیمت‌های ABR در مارس ۲۰۲۳ به بالاترین حد تاریخ ۱۱.۸۰ دلار رسید. با این حال، از آن زمان آربیتروم عملکرد نزولی از خود نشان داده است.

پشتیبانی قابل‌توجهی از صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال باعث افزایش بیشتر قیمت Arbitrum شد و به سرعت آن را به عنوان دومین شبکه بلاکچین پرمصرف در فضای کریپتو معرفی کرد. با این حال، پس از موفقیت اولیه، زمانی که توسعه‌دهندگان علاقه‌مند به استفاده از بخش قابل‌توجهی از بودجه پروژه بودند، یک ناسازگاری ظاهر شد؛ پیشنهادی که با مخالفت جامعه مواجه گردید.

متأسفانه، توسعه‌دهندگان تصمیم گرفتند به برنامه‌های خود ادامه دهند و رأی جامعه را نادیده گرفتند و آن را صرفاً یک «نظرسنجی برای سنجش احساسات جامعه» توصیف کردند.

بلاکچین Arbitrum سریع و کاربرپسند است، اما سرمایه‌گذاری در ARB به دلیل بحث و جدل پیرامون رأی و بی‌احترامی نسبت به جامعه، اکنون به عنوان یک سرمایه‌گذاری پرخطر در نظر گرفته می‌شود.

ریپل (XRP) که بر اساس ارزش بازار در رتبه پنجم نشسته و در حال حاضر در محدوده قیمت ۰.۵۴ دلار نوسان دارد، بیش از یک دهه است که یک بازیگر برجسته در بازار ارزهای دیجیتال بوده است.

این برنامه توسط آزمایشگاه ریپل و با هدف ایجاد انقلابی در انتقال پول جهانی و ارائه یک جایگزین کارآمد برای سیستم ارتباطات مالی بین بانکی جهانی (SWIFT) با ارائه تراکنش‌های بین‌المللی سریع‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر، ایجاد شده است.

در سالی که با نوسانات قابل‌توجه در بازارهای ارزهای دیجیتال همراه بود، XRP انعطاف‌پذیری خود را نشان داد و بازدهی قابل‌توجهی را برای سرمایه‌گذاران به ارمغان آورد.

طی ۱۲ ماه گذشته، این توکن افزایش قابل‌توجه ۲۴ درصدی را تجربه کرده است. این رشد ستودنی به این معنی است که از ۷۶ درصد از ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، عملکرد بهتری داشته است.

تاریخچه قیمت XRP شاهد اوج‌گیری‌های قابل توجه، افت شدید و دوره‌های کاهش مداوم بوده است. ارزش XRP در سال ۲۰۱۸ با محصول xRapid افزایش یافت اما بعداً افت زیادی را تجربه کرد. در سال ۲۰۲۱، ریپل بازدهی خوبی را ارائه کرد و به دنبال آن کاهش مداومی داشت و درگیری‌های قانونی با SEC بر قیمت آن تأثیر گذاشت.

پیروزی‌های جزئی اخیر در اختلافات حقوقی، قیمت XRP را افزایش داد. آینده ریپل در سال ۲۰۲۳ نامشخص است و به حل نهایی پرونده SEC بستگی دارد، که روند ساده‌ای نخواهد بود. مورد صعودی اخیر، نتایج قانونی مطلوبی را پیش‌بینی می‌کند و یک خبر مثبت در بازار، می‌تواند قیمت XRP را افزایش دهد. در مقابل، کاهش بهره پس از تصمیمات قانونی یا فروش گسترده‌تر در بازار، می‌تواند منجر به کاهش قیمت شود.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه