ضرر چند میلیون دلاری نهنگ بزرگ اتریوم با وجود رشد بازار

به گزارش پلتفرم Lookonchain، یک نهنگ بزرگ اتریوم پس از انجام حرکات اشتباه، متحمل ضرر قابل‌توجهی شده است. طبق گزارش‌ها، این نهنگ سال گذشته و زمانی که اتریوم در محدود ۲،۸۳۰ دلار معامله می‌شد، ۴،۸۹۲ واحد ETH را به قیمت ۱۳٫۸۴ میلیون دلار خریداری کرد.

به گزارش اکونگار به نقل از رمزارز نیوز؛ این نهنگ پس از ماه‌ها، دچار وحشت شد و به این فکر افتاد که جلوی ضررهای بیشتر را بگیرد و در نتیجه، روز گذشته تصمیم به فروش گرفت. بنابراین، این نهنگ ۴،۲۷۴ ETH به ارزش بیش از ۶٫۸۵ میلیون دلار را به صرافی بایننس واریز کرد و متحمل یک ضرر ۵٫۲۴ میلیون دلاری شد.

تصمیم‌گیری این نهنگ برای فروش ذخایر خود، با افزایش شدید قیمت ETH در ۲۴ ساعت گذشته همزمان شد، بنابراین، در کل اشتباه بود. در واقع، این نهنگ می‌توانست با بهره‌مندی از افزایش اخیر قیمت، ضرر و زیان خود را به حداقل برساند.

نهنگ مذکور اشتباهات دیگری را نیز انجام داد که منجر به ضرر شد. به گزارش Lookonchain، این نهنگ ۳،۷۰۵ واحد stETH را با ۳،۵۳۶ واحد ETH مبادله کرد و در نتیجه، ۱۶۹ اتریوم از دست داد.

در ۲۴ ساعت گذشته، ETHهای غیرفعال دیگری نیز پس از مدت‌ها جابه‌جا شدند. به گزارش شرکت PeckShield، یکی از شرکت‌کنندگان در عرضه اولیه کوین (ICO) اتریوم که به مدت هشت سال غیرفعال بود، روز گذشته فعال شد و بیش از ۲ هزار ETH را جابه‌جا کرد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه