چشم امید کریپتو به سرمایه‌گذاران سازمانی

هفته گذشته، بازار ارزهای دیجیتال شاهد افزایش قابل توجه سرمایه ورودی‌ خود بود که مجموع این ورودی‌ها به ۷۸ میلیون دلار رسید.

به گزارش اکونگار به نقل از رمز ارز نیوز؛ افزایش سرمایه ورودی به بازار رمزارزها نسبت به هفته قبل که تنها ۲۱ میلیون دلار بود، افزایش ۳.۷ برابری را نشان می‌دهد. این افزایش بیشترین مقدار در ماه جولای بود و در مدت هفت روز متوالی از ۳۰ سپتامبر تا ۶ اکتبر رخ داد. این ورودی‌ها به سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال اختصاص پیدا کردند و حجم معاملات برای صندوق‌های کالایی قابل معامله در بورس (ETP) نیز ۳۷ درصد افزایش یافت و به ۱.۱۳ میلیارد دلار رسید.

راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) آتی اتریوم تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر روند قیمتی اتریوم در طی هفته گذشته نداشت. این افزایش در جریان ورودی به بازار ارزهای دیجیتال ممکن است به ارسال درخواست‌های مربوط به راه‌اندازی ETF اسپات بیت‌کوین در طول سال مرتبط باشد، به خصوص ارسال درخواست راه‌اندازی ETF بیت‌کوین توسط شرکت بلک‌راک در تاریخ ۲۶ ژوئن. این اقدام باعث افزایش جریان ورودی به بازار ارزهای دیجیتال به میزان ۱۹۹ میلیون دلار در مدت هفت روز شد.

در این میان، سولانا (SOL) شاهد افزایش سریعی در جذب ورودی‌ها بود، به طوری که بالاترین مقدار ورودی‌ها را از مارس ۲۰۲۲ با ورودی هفتگی به میزان ۲۴ میلیون دلار تجربه کرد. این افزایش ورودی‌ها باعث تثبیت موقعیت سولانا به عنوان یک آلت کوین محبوب شده است.

با این حال، در جامعه کریپتو اطلاعات غیررسمی و شایعاتی در مورد سولانا وجود دارد، زیرا صرافی منحل شده FTX که دارای ۱.۲ میلیارد دلار ارز SOL است، مجوز فروش دارایی‌های خود را دریافت کرده است.

گزارش‌ شرکت CoinShares نشان می‌دهد که برای اولین بار در شش هفته گذشته، جریان ورودی‌ به بازار ارزهای دیجیتال به ۲۱ میلیون دلار رسید.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه