رمزگشایی از علت پامپ و دامپ ناگهانی ورلد کوین

در حالی که اکثر آلت کوین‌‌ها با احساسات نزولی دست و پنجه نرم می‌کنند، ورلد کوین (WLD) روز گذشته مسیر کاملا متفاوتی را در پیش گرفت و شاهد رشد ۳۶ درصدی بود.

به گزارش اکونگار و به نقل از رمزارز نیوز، بر اساس داده‌های بازار، قیمت ورلد کوین در نتیجه این رشد ناگهانی تا ۱٫۶۴ دلار افزایش یافت. با این حال، این رالی صعودی دوامی نداشت و در زمان نگارش این خبر، قیمت ورلد کوین تا ۱٫۳۵ دلار کاهش یافته است.

این رشد قیمتی ورلد کوین در زمانی اتفاق افتاد که به معنای واقعی کلمه، هیچ فاندامنتال قابل‌توجهی در ارتباط با پروتکل بیومتریک ایجادشده توسط سام آلتمن، بنیان‌گذار شرکت OpenAI، وجود نداشت. در واقع، در یک رویداد نادر، ورلد کوین یک شبه انباشت گسترده‌ای را تجربه کرد و حجم معاملات آن شاهد جهش ۳۵۶ درصدی بود.

در زمان‌های اخیر، پروژه ورلد کوین با مشکلات نظارتی زیادی مواجه شده است. قانون‌گذاران کشورهای مختلف، از جمله آلمان، ایتالیا و آرژانتین، استثناهایی را برای حفظ حریم خصوصی داده‌ها مطرح کرده‌اند که در ورلد کوین وجود ندارد. در حالی که پروتکل و جمع‌آوری داده‌های بیومتریک ورلد کوین در برخی مناطق به حالت تعلیق درآمده، در برخی مناطق، این پروژه تحت بررسی دقیق‌تر قرار گرفته است.

با این حال، ورلد کوین با جدیدترین رشد قیمتی خود، بار دیگر ماهیت غیرمتمرکز و بدون مجوزش را با پشتوانه عمیق مخاطبان رو به رشد خود ثابت کرده است.

 

دیدگاه