شناسه خبر: ۴۲۰
لینک کوتاه کپی شد

سرمایه‌گذاران بیت کوین در انتظار سقوط بزرگ قیمت هستند

بازارهای جهانی دیروز روند نزولی قیمت طلا و نقره را تجربه کرد.

سرمایه‌گذاران بیت کوین در انتظار سقوط بزرگ قیمت هستند

به گزارش اکونگار به نقل از اقتصادنیوز؛ قیمت طلا و نقره در معاملات روز پنجشنبه آمریکا تحت فشار افزایشی شاخص دلار آمریکا و روند صعودی بازدهی خزانه داری آمریکا، کاهش یافت. در نشست سیاست پولی بانک مرکزی اروپا نیز، اعلام شد که به احتمال زیاد از ماه جولای نرخ بهره را افزایش خواهد داد. این تصمیم فشار بیشتری را بر قیمت طلا وارد کرد. معاملات آتی طلای آگوست با افت 8.50 دلاری به 1848.10 دلار رسید. آتی نقره Comex در جولای آخرین بار با 0.404 دلار کاهش به 21.685 دلار در هر اونس رسید.

بیت کوین-ارز دیجیتال

عملکرد بهتر آلتکوین نسبت به بیت کوین

ارزش بیت کوین (BTC) در روز پنجشنبه تقریباً ثابت بود. به نظر می‌رسد که معامله گران در انتظار یک سقوط بزرگ قیمت هستند. بر اساس شاخص ترس و طمع بیت کوین، در حال حاضر، تمایل خرید در میان معامله گران ارزهای دیجیتال همچنان نزولی است، البته در مقایسه با هفته گذشته کمتر شده است.

در همین حال، بیشتر کریپتوهای جایگزین (آلتکوین) در روز پنجشنبه از بیت کوین بازدهی بهتری داشتند که نشان دهنده تمایل بیشتر معامله گران کوتاه مدت برای ریسک به شمار می‌رود. به طور معمول، ارزش آلتکوین ها در طول بازارهای صعودی بیشتر از بیت کوین افزایش می یابند، زیرا ریسک بیشتری دارند. و عکس آن در بازارهای نزولی صادق است.

نمودار ارز دیجیتال-بیت کوین

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر