رکورد قیمتی میم کوین په په شکسته شد

میم کوین په په روز گذشته، رکورد قیمتی جدیدی را به دلیل شایعات تایید صندوق‌های ETF اسپات اتر، ثبت کرده است.

به گزارش اکونگار به نقل از تجارت‌نیوز، میم کوین په په (PEPE) که بر پایه شبکه اتریوم است، در شبانه روز گذشته، موفق به رشد 27 درصدی شده است. بر اساس نظر تحلیلگران بازار، دلیل این رشد، احتمال تایید صندوق‌های اسپات اتر در ایالات متحده آمریکا است. په په در زمان نگارش این گزارش، در حدود قیمت 0.00001387 دلار معامله می‌شود و در 24 ساعت گذشته، بیش از 23.48 درصد رشد را تجربه کرده است. رشد قیمتی په په در شبانه‌روز گذشته، این میم کوین را در صدر رشد قیمتی میان میم کوین‌های بازار قرار داده است.

e472837d-e45a-49de-8ff2-01dc57620727-ezgif.com-webp-to-jpg-converter

 

بازار در انتظار خبر تایید صندوق‌های ETF اتریوم

در کنار رشد میم کوین په په، اتر نیز در دو روز گذشته با رشد 23.28 درصدی، به قیمت 3785 دلار رسیده است و پیش‌بینی افزایش مجدد قیمت آن، در صورت تایید ETFهای اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، وجود دارد. این کمیسیون تا پایان روز بیست و سوم می، فرصت اعلام نتیجه درباره پذیرش یا عدم پذیرش این صندوق‌ها را دارد. هر تصمیمی که توسط این کمیسیون تا فردا گرفته شود، می‌تواند تاثیر بزرگی در صنعت ارز دیجیتال بگذارد. 

نظر معامله‌گران بازار ارز دیجیتال درباره میم کوین په په

متیو هایلند، یکی از معامله‌گران بازار ارز دیجیتال در این‌باره نوشت:« په په، احتمالا بهترین بازدهی در میان میم کوین‌ها را در صورت تایید این خبر، خواهد داشت.» همچنین، یکی دیگر از معامله‌گران بازار ارز دیجیتال به‌نام پلازما، باور دارد که مسیر صعودی این میم کوین ادامه‌دار خواهد بود، مگر در بازه‌های کوتاه و پرنوسان که در طی مسیر، خواهد داشت. از نظر این معامله‌گر، قیمت این میم کوین تا چند هفته آتی، حدود دو یا سه برابر خواهد شد.

در این بین، سود باز (OI) میم کوین په په که تمام ارزش قراردادهای آتی په په را در صرافی‌های ارز دیجیتال اندازه می‌گیرد، با رشد 40 درصدی مواجه شده است و در شبانه‌روز گذشته به 172.96 میلیون دلار، رسیده است. رشد سود باز  معمولا نشان‌گر این است که معامله‌گران اطمینان بیشتری برای ورود به معاملات آتی در ارزهای دیجیتال دارند.

در زمان نگارش این گزارش، ارزش بازار این میم کوین برابر با 5 میلیارد و 731 میلیون دلار است و حجم معاملات آن در شبانه‌روز گذشته، بیش از 4 میلیارد و 248 میلیون دلار بوده است. بالاترین قیمتی که این میم کوین محبوب تاکنون به‌آن دست یافته است، سطح 0.00001422 دلار بوده است. این رکورد قیمتی حدود 20 ساعت گذشته، توسط این میم کوین، به‌ثبت رسیده است.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان